O mnie

Profesjonalizm, rzetelność i kreatywność - właśnie tymi trzema wartościami kieruję się we współpracy z Klientami i osiąganiu wspólnie wyznaczonych celów.

W 2008 roku ukończyłem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a w 2013 roku aplikację radcowską, którą miałem okazję odbywać przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Przez cały ten okres zdobywałem doświadczenie pracując w renomowanych kancelariach prawnych. W 2014 roku założyłem w Katowicach własną Kancelarię Radcy Prawnego, natomiast trzy lata później funkcjonować zaczęła jej filia w Zawierciu. 

W ciągu kilkunastu lat zawodowej kariery nabyłem kompetencje prawnicze i radcowskie, specjalizując się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych, mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzam wiedzę, cyklicznie uczestnicząc w szkoleniach zawodowych organizowanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Płynnie porozumiewam się w języku angielskim. Nie obcy jest mi również język niemiecki, co pozwala mi świadczyć usługi również dla Klientów z zagranicy.

Bardzo ważne jest dla mnie sprawne i skuteczne działanie, które często uzależnione jest od współpracy z instytucjami, osobami i organami specjalizującymi się w wąskich i zawiłych procedurach i sądowej ochronie praw. Mając tego świadomość i chcąc świadczyć usługi jak najwyższej jakości, utrzymuję stałą współpracę z:

  • komornikami sądowymi - wieloletnia obsługa procesów windykacji owocuje wspólnymi działaniami z organami egzekucyjnymi, które mają możliwość podjęcia niezwłocznych działań na terenie całego kraju;
  • adwokatami - specjalizującymi się w zakresie prawa karnego, wykroczeniowego i rodzinnego;
  • syndykami masy upadłości, działającymi w okręgu Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach;
  • notariuszami;
  • rzeczoznawcami majątkowymi.

Mam doświadczenie w prowadzeniu spraw i reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami wszystkich instancji.

Prowadzę także bieżącą obsługę prawną spółek prawa handlowego, reprezentuję moich Klientów podczas negocjacji handlowych, podejmuję się sądowej windykacji należności oraz prawnej obsługi nieruchomości. 

Każdą sprawę traktuję indywidualnie, w pełni się w nią angażując, a wszelkie działania prowadzę zgodnie z najwyższymi standardami radcowskiej etyki. Zapraszam do kontaktu i  zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez moją kancelarię.